Gizlilik Politikası

Anasayfa » Gizlilik Politikası

Mekanikbilgi.com sitemizde yer alan resimlerin çoğu bize aittir , yazıların tamamı özgün olarak yazılmıştır. Web sitemiz üzerinde bulunan resim veya yazılar ile alakalı sizi hoşnut etmeyen durumlar olursa iletişim yolu ile bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Haklı veya haksız ayrımı yapılmadan istemiş olduğunuz içerik veya resim sitemizden derhal silinecektir. Kullanıcılarımızın istekleri her zaman ilk planda tutulmuştur ve tutulmaya da devam etmektedir.

Mekanikbilgi.com sitemize kayıtlı kullanıcıların bilgileri kesinlikle 3. şahıslar tarafından paylaşılamaz.
Sitemizde bulunan içeriklerin tamamı özgün ve akıcı bir dil ile anlatımı kolay olacak şekilde yazılmıştır. İzinsiz paylaşımı kesinlikle yasaktır. İzin verilen içeriklerin paylaşımında kaynak belirtilmesi gereklidir.

Sitemizde google politikaları ile uyumsuz hiç bir içeriğe yer verilmez. İllegal paylaşımlar , +18 içerikler sitemizde kesinlikle bulunmaz. Bu sayede web sitemiz tüm bireyler ve öğrenciler tarafından rahat bir şekilde ziyaret edilebilir.
Sitemize yapılan yorumlar yönetici onayından geçerek paylaşılır , google politikalarına uymayan yorumlara kesinlikle onay verilmez.

Gizlilik politikası saymamızda konusu geçmeyen fakat sitemiz ve ziyaretçilerimiz için önemli olan maddeleri daha sonradan ekleme hakkına sahibiz.

Web sitemizden daha iyi bir şekilde yararlanmanız dileğiyle